Original Çalar Saat Icon

Original Çalar Saat

15K14.5 MB4.9
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins
Indir

Original Çalar Saat açıklaması

Seçeneklerin çok ve modern tasarımı ile çalar saat ücretsiz monte edilebilir!

Eğer zamanınız izlerken zorluklar var mı? Sen geç ve her zaman etkili zaman yönetimi konusunda endişe asla olsaydı? Bu ücretsiz çalar saat indir türkçe uygulaması dinlenmek ve tüm önemli olaylar hakkında doğru anda haberdar olmak yardımcı olacaktır. Yani, onları özledim asla!

Usulca sevimli çalar saat ve alarm sesi ile uyanacak! Sabahları asla tatlı ve ferahlatıcı olacak! Eğer şafak veya enerjik dans müziği, ihale melodileri veya standart alarm zil kuş şarkı duymak hayal ediyorsanız - ücretsiz olarak bu ekran saat istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Android için tüm alarm saatler en orjinal aşağıdaki özelliklere sahiptir:
- En kullanışlı saatin biri keyifli bir tasarıma sahip ücretsiz uygulamalar
- Çok çalar saat sesleri ve hatırlatmaları
- Yüksek sesli alarm çalar saat zamanında uyanmak!
- Doruk modu yavaş yavaş sesi artırmak için
- Kullanışlı ezan vakti çalar saat widget
- Erteleme düğmesi uyanış erteleme
- En güzel alarm sesleri telefon çalar saat (Böylece tekrarlayan, hafta içi ayarlar ve)

Biz gerekli olduğunda sizi özgür uyanmak ve bildirmek için bu müthiş konuşan çalar saat oluşturduk. Dakik olun zamanında hep toplantı ve görüşmeler için gel!

Herhangi bir melodiyi ayarlamak veya zevk ile uyanmak istiyorum ses! Sen hafifçe yükselir ve gün boyu mutlu hissetmek için kreşendo modunu ayarlayabilirsiniz. Kolayca haftanın belirli gününde yinelenen alarm ayarlamak yanı sıra bir süre içinde yatan bir hayranı iseniz erteleme düğmesi ayarlayabilirsiniz.

Ve şık çalar saat türkçe için arama olmaya hevesli herkesin ücretsiz uygulamalar için, bu çalar saat en iyi çözüm olacaktır. Çok fonksiyonlu, iyi görünümlü, kullanımı kolay ve her zaman elinizin altında!

Ana ekran için farklı saat widget'lar arasından seçim değil miyim? Original Alarm Saati deneyin ve size gereken ve hatta daha fazla ne bulacaksınız! Son derece özelleştirilebilir, tüm gerekli ayarları, sesler ile büyük bir seçim, bir erteleme düğmesi - tüm saat ücretsiz uygulamalar arasında en modern tüm bu seçenekleri alırsınız.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.9
0
5
40
4
0
3
0
2
0
1
1

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Original Çalar Saat - APK Information

APK sürümü
7.2c
Android uyumluluğu
Android 4.1.x+ (Jelly Bean)
Geliştirici
Karebubl